Sağlıklı Zayıflama ve Beslenme – Metabolic Balance – Lazer Epilasyon (Alexandrite Lazer ve Soprano Diod Ütüleme Buz Lazer) – Bölgesel İncelme (Vellashape-Radyofrekans-Kavitasyon-Carboksiterapi-Mezoterapi)- Antiaging (Botoks-Dolgu-İple Yüz ve Boyun Germe-Işık Dolgusu-Kalıcı Makyaj-Medikal Cilt Bakımı-Kimyasal Peeling-Saç Mezoterapisi-Dermaroller)

NUTRA SYSTEM-ALSANCAK 4633163 KARŞIYAKA 3302000 BORNOVA 3730909 BALÇOVA 2770050

ülker akıska

NUTRA SYSTEM
www.nutrasystem.com.tr

NUTRA SYSTEM Sosyal Medya Kullanım Şartları Ve KoşullarıSosyal medya kanalları üzerinden gelen her yorum ve soruya NUTRA SYSTEM olarak yanıt veremeyeceğimizi bildirir, tavsiye, hastalık teşhisi ve tedavi yöntemleriyle ilgili internet aracılığı ile bir tavsiyede bulunamayacağımızı belirtiriz. Eğer hizmetler ile ilgili spesifik bir sorunuz var ise doktorunuza başvurmanızı öneririz. Kötü niyetli dil, konu d ışı ya da reklam içeren mesajları silme hakkını gizli tutarız.
Kişisel sağlık bilgilerinizi internete göndermeden önce dikkatlice düşünmeniz gerektiğini , mesaj ve yorumlarınızın herkes tarafından kullanılabilir ve görülebilir olduğunu hatırlatırız.

UYARI
Wordpress sayfamızdaki bilgiler kesinlikle tedavi veya ilaç kullanılması açısından değerlendirilmemelidir. Sayfamız bilgi amaçlıdır. Herhangi bir sağlık probleminiz olduğunda lütfen doktorunuzla görüşün.

Merkez – Alsancak Polikliniği
0232 – 463 31 63
0532 – 777 71 79

Şube – Karşıyaka Polikliniği
0232 – 330 20 00
0539 – 440 09 99

Şube – Bornova Polikliniği
0232 – 373 09 09
0532 – 067 20 15

Şube – Balçova Güzellik Salonu
0232 – 277 00 50
0532 – 627 35 30

KURUCUMUZ SAYIN ÜLKER AKISKA

Nutra System Merkezleri kurucusu Ülker AKISKA, 20.11.1946 Çorum doğumludur. İlk, orta, lise eğitimini tamamladıktan sonra Almanya Münih Kozmetik Meslek Yüksek İhtisas Okulu ( Schwabinger Berufsfachhoch Schule für Kozmetik im BDK Fransizka Teebken) bitirdi. Münih Dermatoloji kliniğinde 2 yıl asistanlık yaptıktan sonra 20 yıl estetik ve kilo sorunları üzerine çalışmalar yaptı. 1983 yılında Türkiye’de ilk olarak Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığının izniyle Ankara Kızılay’da Serena Estetik Sağlıklı Zayıflama Merkezini uzman doktor, beslenme uzmanı, dermatolog, psikolog, fizyoterapist, yüksek hemşire ve uzman estetisyenlerden oluşan komple bir sağlık ekibiyle kurdu. İlerleyen yıllarda ikinci şubesini Çankaya’da ve üçüncü şubesini Tunalıhilmi’de hizmete açtı. Takip eden yıllarda Ankara Yenimahalle Kız Meslek Lisesi Estetik ve Cilt bakımı bölümünün açılmasına destek verip, bu bölümde gönüllü olarak eğitmenlik yapmıştır. 1993 yılında Amerikan Inches a Weigh Zayıflama Merkezlerinin Türkiye Temsilcisi olan NUTRA SLIM’den aldığı teklifle NUTRA SLIM’in Alsancak Şubesini İzmirlilerin hizmetine açtı. Kısa süre sonra NUTRA SLIM’in ikinci şubesini Karşıyaka-Bostanlı’da 1 Ocak 2000 yılında faaliyete geçirdi. 2001 yılında artık kendi markalaşma kararını alarak NUTRA SYSTEM’i faaliyete geçirdi. Yurt çapında Franchise vererek markasını halen büyütmeye devam etmektedir. 2010 yılında Balçova’da 2015 yılında Bornova’da yeni şubesini hizmete sokmuştur.
2010 yılında Sağlık Bakanlığı’nın yeni düzenlemesine uygun olarak Özel NUTRA SYSTEM Poliklinikleri olarak faaliyetimize devam ederek, dünya çapındaki gelişmelerin takip edilmesi ve eksiksiz olarak uygulanması en temel prensimiz olup, Deneyimli kadrosu ile hizmet veren NUTRA SYSTEM’de gelişen tıbbın olanaklarından yararlanabilir, kendinizi bakımlı ve sağlıklı hissedebilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: